...

FireFit Championships Europe Toruń 2021

Indywidualne

Kategoria: Over 18 M

[ wróć do zawodów ]
Miejsce Kraj Zawodnik Kategoria wiekowa Czas Drużyna
1 POL BEREZA RAFAŁ Over 18 M 1:25:92 BRANDBULL POLSKA S.A.
2 POL SPYCHAŁA ADAM Over 18 M 1:27:51 SCANTEX TEAM
3 DEU DUELGE PASCAL Over 18 M 1:31:64 TEAM HAIX
4 LTU MIKOLAITIS MODESTAS Over 18 M 1:31:71 FIRE RESCUE LITHUANIA
5 POL KURACH PAWEŁ Over 18 M 1:31:78 TEAM WARSZAWA
6 LTU ASMONTAS ANDRIUS Over 18 M 1:32:98 FIRE RESCUE LITHUANIA
7 POL WESOŁOWSKI MATEUSZ Over 18 M 1:33:37 SCANTEX TEAM
8 POL GRZELAK TOMASZ Over 18 M 1:35:52 TEAM WARSZAWA
9 POL HYŻYK DAWID Over 18 M 1:35:99 SCANTEX TEAM
10 LTU SAMAUSKIS GINTAUTAS Over 18 M 1:36:26 FIRE RESCUE LITHUANIA
11 LTU LINDENIS ROKAS Over 18 M 1:37:60 FIRE RESCUE LITHUANIA
12 POL SIKORA KRYSTIAN Over 18 M 1:38:52 SCANTEX TEAM
13 POL DELINGER MATEUSZ Over 18 M 1:38:65 KP PSP OSTRÓW WIELKOPOLSKI
14 POL PŁOTKOWSKI JAROSŁAW Over 18 M 1:39:90 KM PSP TORUŃ
15 POL LEŚNICKI PAWEŁ Over 18 M 1:40:23 KP PSP ŚWIDNICA
16 DEU MOOSER PHILLIP Over 18 M 1:41:70 TFA TEAM LÜBBEN
17 DEU LÜDEKE JENS Over 18 M 1:42:49 FIREFIT EUROPE
18 POL SZYCHULSKI KRZYSZTOF Over 18 M 1:47:08 KM PSP TORUŃ
19 POL HOŁUBOWICZ MICHAŁ Over 18 M 1:47:56 ŻUBRY
20 POL TOPOREK DANIEL Over 18 M 1:47:83 LOTOS STRAŻ
21 POL SPIŻEWSKI PIOTR Over 18 M 1:48:73 ELITA FCC TEAM SZTUM
22 POL KOTARSKI ŁUKASZ Over 18 M 1:48:91 JEŻE ZE ZGIERZA
23 POL KUDRA TOBIASZ Over 18 M 1:50:58 KM PSP ŁÓDŹ
24 POL ZUB ŁUKASZ Over 18 M 1:52:03 KP PSP EŁK
25 POL PAJOŁEK DAWID Over 18 M 1:52:31 ŻUBRY
26 POL JAROSŁAW BIAŁAS Over 18 M 1:53:72 TEAM WARSZAWA
27 POL WIATROWSKI PAWEŁ Over 18 M 1:53:75 KM PSP LESZNO
28 POL KUTERA JAKUB Over 18 M 1:55:16 KP PSP WYSZKÓW
29 EST ANTON FRED Over 18 M 1:55:63 BEERBUDDY
30 LTU VILIMAS ROMUALDAS Over 18 M 1:55:85 FIRE RESCUE LITHUANIA
31 POL MUSIAŁ MAREK Over 18 M 1:55:99 TEAM WARSZAWA
32 POL KALLA DAWID Over 18 M 1:56:52 KM PSP OPOLE
33 POL ZIELEZIECKI MATEUSZ Over 18 M 1:56:95 PSP NYSA
34 POL WZIĄTEK PIOTR Over 18 M 1:57:43 KP PSP SKARŻYSKO KAMIENNA
35 POL STENCEL KRZYSZTOF Over 18 M 1:58:03 LOTOS STRAŻ
36 DEU BURTCHEN CARLO Over 18 M 1:58:59 TFA TEAM LÜBBEN
37 POL NIEMIER HUBERT Over 18 M 1:58:68 TEAM ŚRODA WLJP
38 POL ZABŁOCKI RAFAŁ Over 18 M 1:58:85 KP PSP EŁK
39 POL MAZURKIEWICZ ŁUKASZ Over 18 M 1:59:75 KP PSP MYŚLIBÓRZ
40 POL KUPRIERZ ŁUKASZ Over 18 M 2:00:94 KM PSP OPOLE
41 POL RADZIKOWSKI MATEUSZ Over 18 M 2:01:39 KM PSP SIEDLCE
42 POL LATOSIEWICZ KACPER Over 18 M 2:01:83 JEŻE ZE ZGIERZA
43 POL STEFANOWICZ ŁUKASZ Over 18 M 2:03:89 KP PSP ŚWIDNICA
44 POL PROSZOWSKI BARTOSZ Over 18 M 2:06:93 KM PSP JELENIA GÓRA
45 POL KNOPIK SZYMON Over 18 M 2:07:52 LOTOS STRAŻ
46 POL ŚLEPOKURA MATEUSZ Over 18 M 2:09:49 KP PSP ŚWIDNICA
47 POL TURKOWICZ MARCIN Over 18 M 2:11:63 ŻUBRY
48 POL GIERLICKI MATEUSZ Over 18 M 2:13:49 KP PSP WĄBRZEŹNO
49 POL ILCZUK BARTŁOMIEJ Over 18 M 2:14:68 ŻUBRY
50 POL DĄBROWSKI ADRIAN Over 18 M 2:15:60 KP PSP CHEŁMNO
51 POL JOKIEL MICHAŁ Over 18 M 2:15:75 KM PSP OPOLE
52 POL KACZMAREK HUBERT Over 18 M 2:15:96 KM PSP LESZNO
53 POL MARCIN SKIBSKI Over 18 M 2:16:15 KP PSP WĄBRZEŹNO
54 POL MAKSIMOWICZ ADRIAN Over 18 M 2:16:40 ŻUBRY
55 POL PLOCH ROMAN Over 18 M 2:17:72 KM PSP ŁÓDŹ
56 POL SEMENIUK TOMASZ Over 18 M 2:18:24 KP PSP WĄBRZEŹNO
57 POL DZIARSKI MATEUSZ Over 18 M 2:18:45 KP PSP WĄBRZEŹNO
58 DEU WOLF JA Over 18 M 2:21:12 TFA TEAM LÜBBEN
59 DEU MEYER ALEX Over 18 M 2:21:29 FIREFIT EUROPE
60 POL WANIELISTA ADAM Over 18 M 2:23:15 KM PSP JELENIA GÓRA
61 POL CHARCHUŁA MATEUSZ Over 18 M 2:23:30 KP PSP ALEKSANDRÓW KUJAWSKI
62 POL SIRKO GRZEGORZ Over 18 M 2:23:44 KM PSP RUDA ŚLĄSKA
63 POL WOJNAROWICZ PATRYK Over 18 M 2:24:00 KM PSP WARSZAWA JRG 9
64 POL CELIŃSKI-MYSŁAW BARTOSZ Over 18 M 2:24:47 KM PSP SIEDLCE
65 POL NOWACKI TOMASZ Over 18 M 2:25:57 KM PSP LESZNO
66 POL PARFIENIUK ŁUKASZ Over 18 M 2:26:26 ŻUBRY
67 POL KOCIŃSKI KRYSTIAN Over 18 M 2:26:56 KM PSP TORUŃ
68 POL FRĄCZEK DAMIAN Over 18 M 2:26:63 KP PSP ALEKSANDRÓW KUJAWSKI
69 POL MACIEJCZAK RAFAŁ Over 18 M 2:26:75 KP PSP SKARŻYSKO-KAMIENNA
70 POL DOMAŃSKI PIOTR Over 18 M 2:26:81 KP SOKOŁÓW PODLASKI
71 POL JANUS DARIUSZ Over 18 M 2:29:32 KM PSP OPOLE
72 POL ORENCZAK PRZEMYSŁAW Over 18 M 2:33:82 KP PSP ŚWIDWIN
73 POL NOSAL KRZYSZTOF Over 18 M 2:34:10 SZKOŁA ASPIRANTÓW KRAKÓW
74 POL FABIANOWICZ RAFAŁ Over 18 M 2:34:97 JRG BŁONIE
75 POL KOBUS KAROL Over 18 M 2:36:76 ŻUBRY
76 POL RADKE SZYMON Over 18 M 2:36:82 KM PSP TORUŃ
77 POL ROŻNIATA ADRIAN Over 18 M 2:36:86 JEŻE ZE ZGIERZA
78 POL OLESZKIEWICZ KRZYSZTOF Over 18 M 2:37:65 KM PSP JELENIA GÓRA
79 POL PĘCZEK MATEUSZ Over 18 M 2:37:76 SZKOŁA ASPIRANTÓW KRAKÓW
80 POL SOTOR MATEUSZ Over 18 M 2:40:77 SZKOŁA ASPIRANTÓW KRAKÓW
81 POL STAŃCZYK PIOTR Over 18 M 2:46:93 JRG BŁONIE
82 POL OBRYCKI ŁUKASZ Over 18 M 3:12:32 ŻUBRY
83 POL ŻURAWSKI BARTŁOMIEJ Over 18 M 3:37:30 KM PSP ŁÓDŹ
84 POL SROCZYŃSKI KAMIL Over 18 M 4:38:66 ŻUBRY
85 POL CZUPRYŃSKI ŁUKASZ Over 18 M DYSKF KM PSP ŁÓDZ
86 POL KULIK ADRIAN Over 18 M DYSKF TEAM WARSZAWA
87 POL SIWEK DAWID Over 18 M DYSKF KM PSP W TARNOWIE
88 POL DRIEMEL PAWEŁ Over 18 M DYSKF JRG BRZEG